To oni dostaliby najwięcej głosów w wyborach. Polacy zabrali głos w sondażu

to oni dostaliby najwięcej głosów w wyborach. polacy zabrali głos w sondażu

 

​Gdyby wybory parlamentarne odbyły się w najbliższą niedzielę, powody do radości miałaby przede wszystkim Koalicja Obywatelska, która utrzymuje się na stanowisku lidera sondaży. Tym razem o preferencje wyborcze ankietowanych zapytał Instytut Badań Pollster na zlecenie Super Expressu. Poza KO do Sejmu dostałyby się jeszcze cztery partie. 

Please follow and like us: