„Zapowiadałem, że tak się stanie”. Trzaskowski ogłasza ws. szpitali

"zapowiadałem, że tak się stanie". trzaskowski ogłasza ws. szpitali

 

​W radach nadzorczych miejskich spółek medycznych w Warszawie nie zasiadają już politycy. Kilka dni temu zapowiadałem, że tak się stanie – poinformował prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski. To kwestia troski o zaufanie do publicznej ochrony zdrowia – dodał. Odwołania w miejskich szpitalach są pokłosiem afery związanej z lekarzem Dawida Kacprzyka i nadużyciami w Warszawskim Szpitalu Południowym. 

Please follow and like us: