Śląska policja poszukuje 22-latka, który w poniedziałek z rana wyszedł z domu w Częstochowie i od tej pory nie wrócił oraz nie skontaktował się z bliskimi. Funkcjonariusze proszą o kontakt osoby, które mogą znać jego miejsce pobytu. Jak dodano, istnieje realne zagrożenie jego życia i zdrowia.
Please follow and like us: