Wyłudzali pieniądze z tarcz w czasie pandemii. 13 osób zatrzymanych

wyłudzali pieniądze z tarcz w czasie pandemii. 13 osób zatrzymanych

 

​Policja zatrzymała 13 osób podejrzanych o wyłudzenie co najmniej 2,3 mln zł z programu Tarczy Finansowej uruchomionego przez rząd w czasie pandemii COVID-19. Proceder opierał się na składaniu wniosków o wsparcie dla firm zarządzanych przez słupy, które nie prowadziły działalności, a jedynie figurowały w KRS. 

Please follow and like us: