Polska na czele koalicji w UE. Chodzi o miliardy z ETS po 2030 roku

polska na czele koalicji w ue. chodzi o miliardy z ets po 2030 roku

Polska na czele koalicji w UE. Chodzi o miliardy z ETS po 2030 rokuZ inicjatywy Polski dwanaście państw UE zaapelowało w liście do Komisji Europejskiej o utrzymanie i zwiększenie Funduszu Modernizacyjnego po 2030 roku. Polska jest jego największym beneficjentem – chodzi więc o jeden z kluczowych filarów finansowania transformacji energetycznej.

Z inicjatywy Polski dwanaście państw UE zaapelowało w liście do Komisji Europejskiej o utrzymanie i zwiększenie Funduszu Modernizacyjnego po 2030 roku. Polska jest jego największym beneficjentem – chodzi więc o jeden z kluczowych filarów finansowania transformacji energetycznej.  Read More 

Please follow and like us: