Prokuratura w Ostrowi Mazowieckiej skierowała do miejscowego sądu akt oskarżenia ws. śmierci z wychłodzenia 37-latka z Łomży. W styczniową, mroźną noc jego współtowarzysze podróży zostawili go bez kurtki i telefonu przy trasie S61. Po tygodniu ciało mężczyzny odnaleziono w rowie.
Prokuratura w Ostrowi Mazowieckiej skierowała do miejscowego sądu akt oskarżenia ws. śmierci z wychłodzenia 37-latka z Łomży. W styczniową, mroźną noc jego współtowarzysze podróży zostawili go bez kurtki i telefonu przy trasie S61. Po tygodniu ciało mężczyzny odnaleziono w rowie.
Please follow and like us: