Rosyjska ambasada zwróciła się do Nawrockiego. Chodzi o Order Orła Białego

rosyjska ambasada zwróciła się do nawrockiego. chodzi o order orła białego

 

​Ambasada Rosji w Polsce wydała oświadczenie, w którym wprowadziła kuriozalną korektę do oświadczenia Karola Nawrockiego w sprawie odebrania Orderu Orła Białego Wołodymyrowi Zełenskiemu. Jak wskazano, ofiarami nacjonalistów z UPA w latach 1943-44 byli Polacy, jednak z technicznego punktu widzenia to obywatele Związku Radzieckiego. 

Please follow and like us: