Zrobili to. Koszykarze Legii Warszawa obronili tytuł mistrzów Polski

zrobili to. koszykarze legii warszawa obronili tytuł mistrzów polski

Zrobili to. Koszykarze Legii Warszawa obronili tytuł mistrzów PolskiKoszykarze Legii Warszawa obronili tytuł mistrza Polski. W siódmym meczu finału play off pokonali u siebie Orlen Zastal Zielona Góra 78:70 zwyciężając w rywalizacji 4-3. To dziewiąty tryumf w historii stołecznej drużyny, który warszawscy koszykarze wywalczyli w 110-lecie klubu.

 

Koszykarze Legii Warszawa obronili tytuł mistrza Polski. W siódmym meczu finału play off pokonali u siebie Orlen Zastal Zielona Góra 78:70 zwyciężając w rywalizacji 4-3. To dziewiąty tryumf w historii stołecznej drużyny, który warszawscy koszykarze wywalczyli w 110-lecie klubu.  

Read More 

 

Please follow and like us: