„Odnieśliśmy moralne zwycięstwo”. Posłanka PSL o decyzji prezydenta

"odnieśliśmy moralne zwycięstwo". posłanka psl o decyzji prezydenta

 

​- Odnieśliśmy moralne zwycięstwo – tak Urszula Pasławska skomentowała decyzję prezydenta Karola Nawrockiego w sprawie odebrania Wołodymyrowi Zełenskiemu Orderu Orła Białego. Jak jednak podkreśliła, w dłuższej perspektywie Polska na tym straci. Posłanka PSL w Gościu Wydarzeń odniosła się też do afery w Warszawskim Szpitalu Południowym. Jak oceniła, nie ma żadnej wątpliwości, że łby polecą. 

Please follow and like us: