Na ul. kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży (woj. podlaskie) zapaliło się auto przewożące butle z gazem. Choć sytuacja wyglądała groźnie, nikt nie został poszkodowany.
Na ul. kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży (woj. podlaskie) zapaliło się auto przewożące butle z gazem. Choć sytuacja wyglądała groźnie, nikt nie został poszkodowany.
Please follow and like us: