„Miasteczko Wilanów nie spało tej nocy”. Kontrowersje po imprezie techno

"miasteczko wilanów nie spało tej nocy". kontrowersje po imprezie techno

"Miasteczko Wilanów nie spało tej nocy". Kontrowersje po imprezie technoGłośna impreza techno odbyła się w weekend w Warszawie. Scenę ustawiono tuż przy Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie. Po wszystkim w internecie zaczęły pojawiać się słowa krytyki pod adresem m.in. dyrekcji muzeum czy władz miejskich. Wszystko za sprawą dewastacji trawnika czy generowania hałasu mającego szkodzić pobliskiej przyrodzie i mieszkańcom. Organizator odpowiedział na część zarzutów.

 

Głośna impreza techno odbyła się w weekend w Warszawie. Scenę ustawiono tuż przy Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie. Po wszystkim w internecie zaczęły pojawiać się słowa krytyki pod adresem m.in. dyrekcji muzeum czy władz miejskich. Wszystko za sprawą dewastacji trawnika czy generowania hałasu mającego szkodzić pobliskiej przyrodzie i mieszkańcom. Organizator odpowiedział na część zarzutów.  

Read More 

 

Please follow and like us: